Категорії

У цьому розділі ви можете знайти відповіді на багато питань стосують підбору потрібного розміру, фасону білизни за типом фігури.

Як вибрати купальник за типом фігури

Как выбрать купальник по типу фигуры груша

Різні стилі купальних костюмів, і то, як вони будуть виглядати на вашій фігурі, - всі ці фактори, які змушують багатьох жінок відчувати стрес при покупці нового купальника, але якщо ви знаєте свій тип фігури і виберете модель що підходить вашій фігурі, ви відразу отримуєте один з тих силуетів, яким всі захоплюються.

Тому ми вирішили покласти край вашому неспокою і розгубленості, які виникають при купівлі купальників. За допомогою купальних костюмів та рекомендації до стилю від експертів в області моди ми створили повне керівництво за оптимальними підгонки для кожної фігури.

По-перше, знай свій типаж фігури

Ваше перше правило, щоб дізнатися, який тип купальника підійде вам найкраще, - це знати свій тип фігури. Поширена помилка, яку роблять багато жінок, - це купити купальник, тому що він добре виглядав на знаменитості або подрузі, у якої інша форма тіла.

Щоб дізнатися свій тип, виміряйте ваші стегна в найширшій точці, талію в самій вузькій точці і бюст в найповнішій точці. Коли у вас є дані, ви можете порівняти їх з наступними типами фігури:

Форма пісочного годинника (форма X):

Наявність фігури "пісочного годинник" означає, що ваш бюст і стегна мають майже однакову ширину і добре виділяється талію. Цей тип статури зазвичай підкреслює стегна, ноги, руки, груди.

Форма груші (вона ж трикутник):

Форма тіла "груші" визначається наявністю більш широких стегон, ніж талія і бюст. Грушоподібні жінки, як правило, мають маленький бюст і повні стегна.

Перевернутий трикутник (вона ж V-образна форма):

Якщо ваша талія значно ширше стегон і майже дорівнює ширині бюста, значить у вас фігура "перевернутий трикутник". Іншими загальними характеристиками фігури є стрункі ноги і великі груди і живіт в порівнянні з іншою частиною тіла.
 
Прямокутна форма (інакше пряма форма):

Одна з найбільш поширених форм тіла на даний момент. "Прямокутний" тип фігури визначається тим, що вона пряма, без істотної різниці між талією, стегнами і бюстом.

Форма яблука (інакше кругла форма):

Жінки з такою формою тіла зазвичай мають середній або великий бюст, великі стегна і менш видиму талію або наявність зайвої ваги на ній. На відміну від фігури з пісочного годинника, у вас більше повна фігура з округлим бюстом і стегнами.

Виберіть купальник в залежності від типу вашої фігури

Як тільки ви дізнаєтеся свій тип фігури, Вам буде легше зосередитися. Ось кілька корисних порад по купальників, які варто врахувати при покупці:

Купальники для типу "пісочного годинника"

Якщо у вас фігура "пісочний годинник", то вам пощастило, адже практично будь-який купальник буде мати гарний вигляд на вас. Від вершин бандо, монокіні і цілісних стилів до двосекційних купальників і бікіні - все відмінно виглядає на фігурі такого типу.

Ви повинні просто працювати з квітами, принтами і прикрасами, щоб привернути увагу до областям, які ви хочете, і замаскувати проблемні област

Купальники для грушоподібної фігури

Дами з грушоподібним типом повинні дотримуватися такої моделі купальника, який прикриває більшу частину тіла. Цілісний купальник з вертикальними смугами допоможе вам виглядати стрункіше і вище.

Ви також можете купити купальник з двох частин з темними кольорами внизу і більш яскравими тонами для верхньої частини. Ви також можете купити топи з деталями, такими як складки, оборки або візерунки, які повинні змістити увагу до верху, а нижня частина повинна бути простою і скромною.

Ще один хороший варіант - танкіні з прикріпленою спідницею для плавання, яка повинна красиво доповнювати фігуру і маскувати будь-які

Можливо, ви захочете підкреслити свої красиві вузькі плечі і для цього піти на асиметричний купальник без бретелей або на одне плече.

Поради по купальників для фігури прямої форми

 

Жінкам з прямою фігурою слід шукати купальники, які допомагають створити ідеальну форму пісочного годинника, тому шукайте купальний костюм, що складається з одного або двох частин, з деталями навколо талії.

Як правило, ви повинні вибирати купальники з вирізом з боків талії і м'якою чашкою бюстгальтера. Це зробить ваше тіло у формі пісочного годинника.

Ще один стиль, який також добре підходить для фігур прямої форми, це монокіні, які відмінно підходять практично для будь-якого типу статури. Ви також можете спробувати цільні стилі з яскравим кольором в цілому і більш темним в області талії, так як це зробить вашу талію менше.

Виберіть оборки або діагональні лінії і яскраві, веселі візерунки, щоб підкреслити ваші вигини. Однак уникайте однотонних стилів в горизонтальну смужку.

Кращі купальники для фігур у формі яблука

Жінки в формі яблука повинні дотримуватися стилю кросовер купальник. Наприклад, вибір стилю з колірною блокуванням і кольором посередині врівноважить фігуру і приховає проблемні області.

Ще один хороший рада - вибрати модель з високим вирізом ніг, яка повинна допомогти відвернути увагу від вашого живота і зробити ваші ноги довше.

Порада: вибирайте купальники більш темних відтінків, таких як чорний, щоб виглядати стрункіше. Ви також можете працювати з принтами і візерунками.

 

Широкі плечі і вузькі стегна відрізняють даний тип фігури. Радимо вибирати купальник, в якому головний акцент буде поставлений на стегнах. Згладити широкі плечі допоможуть глибокі вирізи і лямки, які зав'язуються навколо шиї. Обсяг стегон легко додати за допомогою облягаючих шортиків або низу з великою кількістю декору і рюшів. Однотонна верхня частина купальника плюс низ з горизонтальною смужкою для фігури перевернутий трикутник вважається найбільш підходящою.

 


© 2015-2017
Студия по созданию сайтов "Бриз"